שותפים לפעילות

מיזם "תיקון עולם" יצא לדרך ביוזמת האגף לחינוך על יסודי במשרד החינוך בהובלת עמותת עלה. למיזם שותפים JNF קק"ל ארה"ב ומרצים אורחים- נציגי עמותת 'נגישות ישראל' ועמותת 'מקום לכולם'.

למסע החינוכי שותפים 9,000 תלמידי כיתות ט' מ-64 בתי ספר ברחבי הארץ, וכ 1,000 סטודנטים ותלמידים מחו"ל בשיתוף קרן jnf, במסגרת תכנית מסע – Israel Experts
המיזם מבוסס על חזון 'עלה' שאנו בעלי היכולת, יוצרים בית המלא באהבה אושר ויכולת עבור ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים. פעילות המושתתת על ערכי אהבה, נתינה ואכפתיות, כבוד והגינות, הנאה ושמחה, ישירות ומקצועיות, אחריות ומחויבות, מתוף שיתוף קהילתי ועבודת צוות

 

בתי ספר


צפון


בית חינוך אופק
ענבר שביט

ישיבה תיכונית תום
דורין שרעבי

אולפנת הראל- נהריה
זוהר אנקונינה

אורט- מעלות
נירה סוארז

אולפנת כפר פינס
נחמה חממי

רב תחומי כיסרא סמיע
רנין עלואן

משגב
רוית אסף

הרב תחומי- חדרה
ענבר מרום

אל חדיג'ה- אום אל פחם
אנג'ל אגבאריה

ריאלי חיפה חטיבת מטו"ס
מיכל ישראלי

ריאלי חיפה- חטיבת הדר
ניר ליאון, שלמה כהן

רודמן קרית ים
מירב אברמובסקי

רבין תל מונד
איריס כץ

רבין קרית ים
ציפי פיננסי

יאנוח ג'ת
נסרין זיאדה

חט"ב קופטאן חלבי דלית א כרמל
דהביה חוסיסי

חט"ב נשר ב'
מגי גלנץ

חט"ב נשר א'
איריס אלחיאני


שפלה


תיכון אמיר- קציר
שחק סגל, שירה גינת

תיכון רמון דרכא- גדרה
מירב נוף

תיכון אזורי בגין- גדרה
בלומה

אבן שמואל- קריית גת
רעות, טל

מקיף ז'- אשדוד
יפעת שרף

מקיף ו'- אשדוד
חנה אשר

כוכבי המדבר
אביעד

חט"ב מדעים- רחובות
נצחיה לוי


מרכז


אמית רננים- רעננה

עלומים- רמת השרון
מרים וולצר

בן גוריון- ראשון לציון
איריס אורן

כפר הנוער הדסה נעורים- בית ינאי
רמי דבשי

תיכון רוגוזין- תל אביב
יעקב קופיץ

תיכון רבין- כפר סבא
הדר מרחב נאמן

ישיבת צביה- פתח תקווה
רועי וייסברג

אולפנת צפירה- מושב צפריה
דקלה שיינדל

אולפנת הראה- רמת גן
יעל דרור

קריית חינוך דתית אוריה מקיף ב'- ראשון לציון
ברכה ורצברגר

אורט שטקליס- נתניה
שרה זק

תיכון רוטברג- רמת השרון
מירב קניון, יעל גרוס

כצלנסון- כפר סבא
מיטל יצחק

תיכון טכנולוגי נעמת- הוד השרון
תמר מגידון שרת, יפעת הולץ

שי עגנון- נתניה
שירן גיל

תיכון עתידים- חולון
יעל דביר פרי

עירוני ד'- מודיעין
אתי אביב

מקווה ישראל- חולון
כוכי מיסיחייב

ישיבת לפיד- מודיעין
הרב יהודה דומינץ


ירושלים


אולפנת אמית נגה- בית שמש

ישיבת אמית נחשון- מטה יהודה
אמיתי גאולי

אולפנת אור תורה- אלון שבות
אביטל שמחי

ממ"ד מתתיהו- מטה יהודה
עדנה שובלי

אולפנת גילה- בית שמש
רפאלה ליבוביץ

רעות- ירושלים
אורה דהן

מדרשת אור תורה- רמות
רחלי לוי פריש

כפר הנוער זוהרים- מטה יהודה
מתן הגרי


דרום


מדרשת אמית למדעים ואומנויות- אשדוד
ליאורה חי

כפר הנוער אשל הנשיא
רונית אייזנבך

תיכון צפית
עידו שושני

אולפנת צביה- שדות נגב
חווה חדד

אולפנת לכיש- בני דקלים
שגית הכהן

אולפנת מרכז שפירא
רבקה שרמן, אוראל הכהן

ישיבה תיכונית באר טוביה- באר עמ"י
איתי גרוס

אולפנת צביה- חפץ חיים
רחל קלרמן

תיכון רבין- מזכרת בתיה
רעיה סימן טוב, יעל גביש

אולפנת גבעת וושינגטון
רות אטיאס, שגית הכהן

דרכא ספיר- ירוחם
נורית סוויד

אולפנת חן במדבר- באר שבע
ברקת סעדה

אולפנת אמית אוריה- באר שבע
שולי כהן

תיכון מרחבים
לילך מגידש

תיכון דרכא המר- נתיבות
עדי אוזנקוט

אבן שמואל- קריית גת
רעות, טל

מדרשת קמה- ירוחם
יעל קופרמן

ישיבת בית יהודה- כפר מימון
הרב מסעוד דן

ישיבת אמית- באר שבע
הרב זכאי קריה

ישיבה תיכונית בלבב שלם- ירוחם
שייקה צוהר