שותפים לפעילות

מיזם "תיקון עולם" יצא לדרך ביוזמת האגף לחינוך על יסודי במשרד החינוך בהובלת עמותת עלה. למיזם שותפים JNF קק"ל ארה"ב ומרצים אורחים- נציגי עמותת 'נגישות ישראל' ועמותת 'מקום לכולם'.

למסע החינוכי שותפים 9,000 תלמידי כיתות ט' מ-64 בתי ספר ברחבי הארץ, וכ 1,000 סטודנטים ותלמידים מחו"ל בשיתוף קרן jnf, במסגרת תכנית מסע – Israel Experts
המיזם מבוסס על חזון 'עלה' שאנו בעלי היכולת, יוצרים בית המלא באהבה אושר ויכולת עבור ילדים ואנשים עם צרכים מיוחדים. פעילות המושתתת על ערכי אהבה, נתינה ואכפתיות, כבוד והגינות, הנאה ושמחה, ישירות ומקצועיות, אחריות ומחויבות, מתוף שיתוף קהילתי ועבודת צוות

 

בתי ספר


צפון


הרב תחומי חדרה
ענבר מרום רכזת חברתית

אל תסאמוח אום אל פחם
רימא

אל חגיגה אום אל פחם
אנג'ל

שפרירים א' עמק חפר
איילת אוחיון פורת

שי עגנון נתניה
שירן גיל מחנכת

ריגלר נתניה
ליאור פריאל

ריאלי חיפה חטיבת מטו"ס
מיכל ישראלי רכזת

ריאלי חיפה חטיבת הדר
בן בנדו

רודמן קרית ים
מירב אברמובסקי

רבין תל מונד
נירה דבי

רבין קרית ים
יעל קשת

יאנוח ג'ת
נסרין זיאדה

חטב קופטאן חלבי דלית א כרמל
דהביה חוסיסי

חט"ב נשר ב
יונת גור

חט"ב נשר א
נוי אליהו

התיכון החברתי דשנים חיפה
לבנת פרידמן


שפלה


גינסבורג האלון יבנה
אסתר סדיקה

גבעת וושינגטון אולפנה
יקרת דהן

ברנקו וויס איתן קיבוץ נען
אבנר

תיכון אמיר
שחק סגל

תיכון רמון דרכא גדרה
מירב נוף

תיכון אזורי בגין גדרה
בלומה

קריית גת – רוגזין
נטע

מקיף יא אשדוד
שגית בן זכרי

מקיף ז אשדוד
סולי חכים

מקיף ו אשדוד
אסנת אפרגן

מקיף דתי אמית קרית מלאכי
אביעד

כפר הנוער כפר סילבר
עדי דורי

ישיבת לפיד מודיעין
הרב אייל רכז ומנהל שכבה

חט"ב מדעים רחובות
נצחיה לוי


מרכז


ברנקו וייס בת-ים
שלום כהן

אולפנת צפירה
דקלה

אולפנת הראה רמת גן
יעל דרור

עטרת רחל (אורט בנות בני ברק)
שרה זק

תיכון רוטברג רמת השרון
הילה סלהוב

תיכון טכנולוגי נעמת פתח תקווה
מיטל יצחק

תיכון טכנולוגי נעמת הוד השרון
תמר מגידון שרת

שזר קרית אונו
אסף זיידלר

עתידים חולון
יעל דביר פרי

מקווה ישראל חולון
מירב עינב


ירושלים


אולפנת גילה בית שמש
רפאלה ליבוביץ

דרכי שלום- גבעת יערים
שמשון אביטבול

עירוני א' מודיעין
אודליה יקולב

רעות ירושלים
נגה שמש

עירוני ד מודיעין
אתי אביב

עירוני ב' מודיעין
סבטה קוזל

מכבים רעות מור
סימונה

כפר הנוער זוהרים
מתן איגרי

ישיבת לפיד מודיעין
הרב אייל רכז ומנהל שכבה

ישיבת כפר מימון
ישיבת כפר מימון


דרום


קריית גת – רוגזין אורט עלם זאב בויינג
סנדרה

אורט ספיר- ירוחם
נורית סוויד

אופקים הרב תחומי
גלית מרציאנו

אולפנת חן במדבר באר שבע
ברקת רכזת

אולפנת אמית באר שבע
טלאור איתם

תיכון מרחבים
לילך

תיכון דרכא המר נתיבות
יעל ביתן

מקיף ע"ש אריה מאיר קרית גת
ליזט דאנה

מדרשת קמה- ירוחם
יעל קופרמן

כפר הנוער כפר סילבר
עדי דורי

כפר הנוער זוהרים
מתן איגרי

ישיבת כפר מימון
ישיבת כפר מימון

ישיבת אמית באר שבע
רכז- הרב אמיר

ישיבה תיכונית בלבב שלם- ירוחם
שייקה צוהר