נטע גנור

Moshe

נטע גנור

מסעה המופלא והמעצים שעברה נטע גנור מועבר לשומעים באמצעות שלל תובנות שמוכיחים: לא משנה כמה הסיפור שלכם בחיים יכול להיות קשה, הבחירה באילו צבעים לצייר אותו היא שלכם

 

נטע גנור הייתה ילדה מבטיחה מכל הבחינות, תלמידה מחוננת, ספורטאית מצטיינת ובעיקר בעלת כישורי ציור ויצירה מפותחים. בגיל 15, הפכה נטע ברגע אחד למשותקת בכל גופה בעקבות שבץ של חוט השדרה, תופעה נדירה מאוד שמתרחשת אצל אחד למיליון וחצי אנשים- פגיעה בחוט השדרה של חוליות הצוואר.

 

במקום לשקוע בדיכאון ולבכות על מר גורלה, היא נאבקה מהרגע הראשון בבית החולים על מנת לנשום בכוחות עצמה, לבנות לעצמה עצמאות ולהחזיר את יכולות הציור שכל כך היו חסרות לה, למרות הקשיים הרבים ועל אף שאין לה ידיים לעשות זאת. באמצעות הפה בלבד ובעזרת המון כוח רצון נמצאים היום ברשותה של נטע מעל 240 ציורים! היא בעלת תואר ראשון ושני, והיא ובן זוגה מגדלים את ילדם המקסים איתי.

 

כיום נטע היא בעלת תואר ראשון במדעי המחשב ותואר שני עם תזה במנהל עסקים ומערכות מידע. היא עובדת כבר כ-15 שנה ב"אפלייד מטיריאלס", במחלקת מערכות המידע הגלובלית של החברה. במסגרת תפקידה נטע עוסקת בבנייה של אפליקציות עסקיות, בעיצוב חווית משתמש ובהטמעה של מערכות לשיתוף וניהול ידע בארגון.

 

בנוסף לעבודתה, נטע מציירת כבר 23 שנה עם מכחול באמצעות הפה וחברה מזה כ-14 שנים בארגון 'אמני הציור בפה או ברגל' הבינלאומי, אשר מפיק מוצרים מציוריהם של כ-700 ציירים ברחבי העולם. היא ציירת מחוננת ויצירותיה הוצגו בתערוכות שונות בארץ ובעולם. היא מרצה בפני גופים שונים, לרבות מוסדות חינוך, חברות וקבוצות פרטיות.

 

משך ההרצאה:  45 דקות. ההרצאה מלווה במצגת


להזמנות: אירית פוליצר 052-4248881 irit@rafiagiv.co.il 
לפרטים נוספים- משרד מיזם תיקון עולם tikun.olam@aleh-israel.org