איתן חרמון

Moshe

איתן חרמון

איתן חרמון – אלוף עולם בריצת מרתון, תזונאי קליני, מאמן ריצה ומרצה מבוקש המעורר השראה. "החיים על רגל אחת – מיומנו של שיאן העולם במרתון".

 

סיפור פציעתו – ההתמודדות היומיומית עם הכאב, הנחישות, החתירה להישגים אישיים וההצלחה, שזורים בהרצאה מרתקת בפני כל מי שרוצה לקבל השראה לשיפור אישי ולפריצת גבולות. 

 

בשבוע השלישי למלחמת לבנון השנייה, בגיל 31 איתן נפצע באורח בינוני כתוצאה ממטען עליו עלתה ה"אכזרית" שבה נסע, בעת פעילות מבצעית בשירות מילואים בחטיבת גולני. איתן, שהיה ספורטאי מצטיין ואצן למרחקים ארוכים, נפגע קשה ברגלו הימנית ובעקבות כך- עבר מספר רב של ניתוחים ותהליך שיקום ארוך ומורכב, אך איתן היה נחוש ועיקש בהחלטתו לחזור למסלול הריצה.

 

כבר בפינוי לבית החולים הודיע לחבריו באופן נחרץ: "אני עוד ארוץ מרתון" ומאותו הרגע יצא למסע לא ייאמן, במהלכה ניצב מול הדילמה הקשה: האם לקטוע את רגלו על מנת שיוכל להמשיך לרוץ. בצעד אמיץ הוא החליט על קטיעה ומשם המשיך אל תהליך שיקום ארוך. צעד אחר צעד עבר את הדרך המאתגרת עד לאותו לרגע שבו הוא קם והתחיל לרוץ. מאז איתן לא עוצר: הוא רץ מרתון מקצועי, אלוף עולם במרתון לונדון 2015 ומתכוון לרוץ עד שישבור את שיא העולם.

 

כיום איתן הוא איש משפחה, נשוי, אב לשלושה ורץ המרתון קטוע רגל הראשון בארץ. מאז פציעתו רץ 18 מרתונים ברחבי העולם: ברלין, פריז, אוקלהומה, רוטרדם, לונדון וכמובן בארצנו. איתן הוא שיאן עולם בריצה למרחק של 10 ק"מ לקטוע רגל בתוצאה 37:36 ד'. לאחרונה השתתף במרתון לונדון וזכה באליפות העולם. איתן מייצג את עמותת "תקוות לשיקום וניצחון באמצעות הספורט" התומכת בפעילותיו ובהישגיו. כיום מתמחה חרמון באימוני ריצה ואימון מרתון לספורטאים והוא שיאן העולם בריצת מרתון לקטוע רגל.

 

אורך ההרצאה: 60 דקות. ההרצאה מלווה במצגת רלוונטית
צרכים טכניים: בארקו ומקרן + הגברה ,מדונה או מיקרופון אלחוטי.

 

להזמנות: אירית פוליצר 052-4248881  irit@rafiagiv.co.il 
לפרטים נוספים- משרד מיזם תיקון עולם tikun.olam@aleh-israel.org